Asker Skiklubb

Asker Skiklubb Vester-gyllen

Resultater fra Vester-Gyllen Multisport 14. oktober 2007


KORT
Plass Navn Klubb Født Tid

1 ) Roy Leirvik Asker Ck 1966 01:39:38
2 ) Trond Lund Asker Skiklubb 1968 01:47:38
3 ) Morten Solberg Asker Skiklubb 1973 01:50:05
3 ) Svein Jetlund Sør Fron 1969 01:50:05
5 )Håkon Elden Bjerke-IL 1993 01:55:39
5 ) Christian Olsen Nordby Bjerke-IL 1992 01:55:39
5 ) Jan Erik Elden Bjerke-IL 1964 01:55:39
5 ) Hans Peter Olsen Bjerke-IL 1961 01:55:39
9 ) Marie Døssland Lørenskog CK 1987 02:04:44
10 ) Torunn Laengen Asker Ck 1992 02:05:30
10 ) Emilie Moberg Halden CK 1991 02:05:30
10 ) Karianne Aa. Haga BOC 1992 02:05:30
10 ) Ingrid Bøe Jacobsen Halden CK 1992 02:05:30
14 ) Berit Aamodt Bjerke-IL 1993 02:12:45
14 ) Lars Chr Aamodt Bjerke-IL 1964 02:12:45
14 ) Rikke Hald Andersen Asker Skiklubb 1993 02:12:45
17 ) Andreas Aalby Asker Skiklubb 1995 02:24:25
17 ) Frikk Hald Andersen Asker Skiklubb 1995 02:24:25
17 ) Jakob Hanserud Asker Skiklubb 1995 02:24:25
17 ) Johan Stamer Ekerholt Asker Skiklubb 1995 02:24:25
20 ) Ragnhild Ekerholt Asker Skiklubb 1991 02:30:20
20 ) Kaia Wøien Nicolaisen Asker Skiklubb 1990 02:30:20
21 ) Eline Brustad Asker CK 1994 02:35:50
21 ) Heidi Lesteberg Follo 1993 02:35:50
23 ) Thea Helland Asker CK 1993 02:37:40
23 ) Ida Wennerberg Follo 1993 02:37:40
23 ) Johanne Brustad Asker CK 1993 02:37:20
25 ) Karen M R Bugge Horten CK 1993 02:40:00
26 ) Emilie Slåtto Gomnes RSK 1994 02:43:40
26 ) Vilde Breili Ringerike 1994 02:43:40
26 ) Merete S.Olsen Ringerike 1994 02:43:40
26 ) Elise Tvedt Engen Ringerike 1994 02:43:40
30 ) Ida Øvren Nydalen SK 1981 02:45:54
30 ) Jannicke H. Monsen Lørenskog 1985 02:45:44
brutt) Henriette Evjen-Jansen Rye 1977 Brutt

Resultatliste, Vester-Gyllen Multisport søndag 14. oktober
Lang løype
Plass Startnummer Navn Klubb Født Tid
1 ) Jon Flydal Nydalen SK 1980 02:25:10
2 ) Tomas Lunde Jensen ingen 1973 02:34:45
3 ) Sondre Kvambekk Asker Skiklubb 1991 02:34:50
4 ) Eldar Frøland Airforce 2 1973 02:34:51
5 ) Terje Berntsen Vollen UL 1963 02:43:45
6 ) Erik Baardsgaard Rye 1972 02:44:05
7 ) Live Lindemark Asker SKiklubb 1990 02:55:20
8 ) Aimar Andersen Asker Skiklubb 02:59:40
9 ) Elisabeth Sveum Raufoss og Gjøvik 1989 03:03:03
10 ) Øystein Klemetsdal Asker Skiklubb 1991 03:04:01
10 ) Joakim Hald Andersen Asker Skiklubb 1991 03:04:01
10 ) Knut Astrup Asker Skiklubb 1962 03:04:01
10 ) Jonas Torgersen Asker Skiklubb 1991 03:04:01
14 ) Håkon Bugge Craft Multisport 1960 03:13:19
15 ) Dag Løtveit Asker Skiklubb 1962 03:30:15
16 ) Erik Skahjem Asker Skiklubb 1954 03:41:30
17 ) Aurora Solbakk Andersen Asker Skiklubb 1994 04:29:45
17 ) Synne Lindemark Asker Skiklubb 1994 04:29:45
17 ) Sjur Krog Martinsen Asker Skiklubb 1961 04:29:45
Brutt ) Tone Lindemark Asker Skiklubb 1961 brutt