Asker Skiklubb

Asker Skiklubb Vester-gyllen

Resultater fra Vester-Gyllen Multisport 2006

Lang Løype, ca 40 kilometer luftlinje

1 Tommy Olsen Team Fuji 04:01:45
2 Sjur M. Krog Martinsen Asker Skiklubb 04:18:07
3 Erling Katla Asker Skiklubb 04:23:45
4 Sindre Jansson Haverstad Lierbygda O-lag 04:35:43
5 Eivind Berntsen Vollen 04:46:56
6 Eirik Jansson Haverstad Lierbygda O-lag 05:13:35
7 Håkon Bugge Berghaus Frikransen 05:18:56
7 Helge Sætre Asker Skiklubb 05:18:56
8 Alexander Waaler Fossum 1984 05:26:05
9 Morten Blixrud Camikaze Team 05:28:55
9 Christer Tungard Camikaze Team 05:28:55
11 Tomas Lunde Jensen Dynea B.I.L 05:54:33
12 Lene Moe Nydalens Skiklubb 05:58:55
12 Peter Kristiansen Nydalens Skiklubb 05:58:55
14 Knut Astrup Asker Skiklubb 06:17:45
15 Aurora Solbakk Andersen Asker Skiklubb 1993 6:45:45
15 Synne Lindemark Asker Skiklubb 1993 6:45:45
15 Rikke Hald Andersen Asker Skiklubb 1993 6:45:45
Brutt Øyvind Watterdal Nøtterøy Brutt
Brutt Eirik Watterdal Bækkelaget Spk Brutt
Brutt Eivind Fossum Asker Skiklubb Brutt
Brutt Fedor Iskhakov Red Fox Russia Brutt
Brutt Marina Iskhakova Red Fox Russia Brutt
Brutt Marianne Mellbye Larsen Asker Skiklubb 1987 Brutt
Brutt Marit Muren Asker Skiklubb 1991 Brutt
Brutt Kristin Åstebøl Lillomarka Brutt
Brutt Julie Bøbel Nydalens Skiklubb Brutt
Brutt Jonas Bergland Nydalens Skiklubb Brutt

Mellomlang løype, ca 25 kilometer luftlinje, totaldistanse ca. 40 kilometer.
1 Eivind Tonna, Multitude 02:20:09
2 Torgeir Strandhagen, Asker Skiklubb 1955 2:49:05
3 Kjetil Ims, Asker Skiklubb 1991 2:54:09
4 Andreas Sætre Hammerlund, Asker Skiklubb 1990 3:02:15
4 Morten Grundstad Asker Skiklubb 1990 3:02:15
4 Espen Mellbye Larsen Asker Skiklubb 1990 03:02:15
7 Sondre Kvambekk Asker Skiklubb 1991 03:07:45
7 Stian Lie Håkenrud Asker Skiklubb 1991 03:07:45
9 Joakim Hald Andersen Asker Skiklubb 1991 03:16:48
10 Lars Muren Asker Skiklubb 1993 03:30:54
11 Eivind Andreas Røed Asker Skiklubb 1992 03:36:50
11 Nora Lystrup Asker Skiklubb 1991 03:36:50
11 Aina Lystrup Asker Skiklubb 1992 03:36:50
14 Ragnhild Stamer Ekerholt Asker Skiklubb 1995 03:38:05
15 Anders Magnus Liberg Asker Skiklubb 03:38:05
16 Tobias Holter Fossum 1991 04:00:25
16 August Harto Fossum 1991 04:00:25
16 Mads Røksund Fossum 1991 04:00:25
16 Nicolai Brekke Fossum 1991 04:00:25
20 Jørgen G. Holm Fossum 1991 04:01:45
20 Håkon Sælen Fossum 1991 04:01:45
22 Hans Ole Rodahl Lommedalen 1955 04:41:32
22 Heidi Rodahl Lommedalen 1958 04:41:32
22 Magnus Rodahl Lommedalen 1990 04:41:32
22 Sondre Rodahl Lommedalen 1994 04:41:32
26 Eline G. Brustad Asker Skiklubb 1994 4:58:25
Brutt Øystein S. Klemetsdal Asker Skiklubb 1991 Brutt
Brutt Espen Frøseth Solheim Asker Skiklubb 1992 Brutt
Brutt Sindre Sætre Hammerlund Asker Skiklubb 1992 Brutt
Brutt Malin Irens Fossum Brutt
Brutt Simen Berntsen Asker Skiklubb 1992 Brutt