Asker Skiklubb

Asker Skiklubb Vester-gyllen

Resultater fra Vester-Gyllen Multisport 2005

Kort løype
nr. navn, klubb, født år slutttid

1 Kjetil Ims Asker Skikubb 1991 02:06:45
2 Morten Grundstad Asker Skikubb 1990 02:24:46
3 Andreas Hammerlund Asker Skikubb 1990 02:24:46
4 Joakim Hald Andersen Asker Skikubb 1991 02:24:46
5 Jonas Luraås Hammer  Lørenskog Skiklubb 1991 02:34:58
6 Ola Grindland Lørenskog Skiklubb 1990 02:35:18
7 Håkon Hagen Helgesen Lørenskog Skiklubb 1990 02:35:18
8 Marius C Falla  Fet Skiklubb 1990 02:35:18
9 Mats Vormeland Langgård Fossum IF 1991 02:37:38
10 Tom Erik Lundamo Fossum IF 1991 02:37:38
11 Lars Aabol Asker Skiklubb 1977 02:38:45
12 Henning Strandhagen Asker Skiklubb 02:38:45
13 August Harto Fossum IF 1991 02:38:55
14 Jørgen Thode Gryteland Holm Fossum IF 1991 02:38:55
15 Tobias Houge Holter Fossum IF 1991 02:38:55
16 Håkon Sælen Fossum IF 1991 02:38:55
17 Truls Veslum Asker Skiklubb 1974 02:40:45
18 Espen Mellbye Larsen Asker Skikubb 1990 02:42:13
19 Marit Muren Asker Skikubb 1991 02:42:18
20 Nora Lystrup Asker Skikubb 1991 02:43:45
21 Siri Mette Carlsen Asker Skiklubb 02:43:45
22 Jon Antrup Fredrikstad Seilforening 1968 02:45:00
23 Ragnhild Ekerholt Asker Skikubb 1991 02:52:49
24 Martin Brun Asker Skikubb 1991 02:54:42
25 Nicolai Saatvedt Brekke Fossum IF 1991 02:55:30
26 Ole Grønberg Myrold Fossum IF 1991 02:55:30
27 Alexander Waaler Fossum IF 1984 03:05:00
28 Eivind Røed Asker Skiklubb 1992 03:06:40
29 Erlend Nydal Asker Skiklubb 1992 03:06:40
30 Lars Muren Asker Skiklubb 1993 03:06:40
31 Jonas Torgersen Dikemark IF 1991 03:09:50
32 Sissel Pedersen Comatours 1974 03:16:55
33 Fredrik Mostad Døhl Fossum IF 1991 03:17:10
34 Simen Berntsen Asker Skiklubb 1992 03:21:15
35 Pernille Vidje Fossum IF 1991 03:43:20
36 Ulrikke Wiik Fossum IF 1991 03:43:20
37 Gisle Vestmo Lørenskog Skiklubb 1991 03:43:40
38 Theodor Holstad Dikemark IF 1991 03:50:56



Lang løype
Nr. Navn klubb Meldetid Gampen født år slutttid
1 Sjur Krog Marthinsen Asker Skiklubb 01:35:24 1961 03:35:13
2 Terje Stamer Vahl Asker Skiklubb 01:36:36 1961 03:36:11
3 Terje Berntsen Vollen UL 1963 03:46:13
4 Thomas Konow Asker Skiklubb 1969 03:53:15
5 Erik Baardsgaard Rye 1:57:54 4:00:44
6 håkon Bugge Multitude 01:45:31 1960 04:01:38
7 Thomas Lunde Jensen Dynea BIL 01:51:07 1973 04:12:03
8 Torbjørn Blom-Hagen Multitude 01:57:54 1972 04:20:30
9 Trond Hegna Asker Skiklubb 04:23:40
10 Egil Rundberget Nydalen Skiklub 1958 04:24:01
11 Jon Borge Finset Multitude 01:59:16 1973 04:37:25
12 Magnus Langvik Ahus BIL 02:02:20 1975 04:53:37
13 Christer Tungard Espern Multisport 02:15:54 1969 06:13:20
Morten Blixrud Espern Multisport 02:15:54 1973 06:13:20

Kort løype Håkon Endresen 03:02:20 1965 Brutt post 11
90
Siri Sætra Asker Skiklubb 1959 01:45:31