Asker Skiklubb

Asker Skiklubb Friidrett

Resultater

Resultater fra ute sesongen 2010


26.mai Fri10-Resultatliste løpsstevne 26.mai
23.mai Bislettlekene
22.mai Bislettlekene
19.mai Åpningsstevnet Bislett
13.mai Åpningsstevne Marienlyst
11.mai Maistevne Bislett
3.mai Lagseriestevne Nadderud
25.april Tyrvingstafetten Kalvøya


Resultater fra inne sesongen 2009/10


7.april Fri10-resultatliste åpent klubbmesterskap hopp ute
14.februar UM Drammenshallen
13.februar UM Drammenshallen
12.februar UM Drammensdallen
3.februar Fri10-Resultatliste Kretsstevne Holmenhallen 3.feb
30.Januar Skedsmolekene
24.Januar Glava-lekene Askim
23.-24.Januar Gøtas Ungdomsspel Karlstad
23.Januar Nasjonalt Skedsmohallen
16.Januar Nasjonalt Ekeberg
10.Januar Dialog-lekene Drammenshallen
9.desember Fri09-resultatliste 9.desember
5.desember Julestevne Ekeberg
28.oktober Hopp uten tilløp Kadettangen
18.oktober Hopp uten tilløp Nittedal

Resultater fra utesesongen 2009:


24.oktober Oppegård Open

10.oktober Kaststevne Nadderud
4.Oktober Avslutningsstevne Lambertseter
27.september Fri09-Resultatliste Kastmangekamp 27.september
14.september Fri09-Resultatliste Hoppstevne Føyka 14.september
12.september Nasjonalt avslutningsstevne Marienlyst
12.september Åpent klubbmesterskap Strømmen IF
7.september Fri09-Resultatliste Føyka 7.september
6.september NCC-lekene dag2
5.september NCC-lekene dag1
5.september Åpent-KM senior dag2
4.september Åpent-KM senior dag1
30.august UM Nadderud dag3
29.august UM Nadderud dag2
29.august Ida Marcussen Challenge Fredrikstad
28.august UM Nadderud dag1
24.august Fri09-Resultatliste Føyka 24.august oppdatert
23.august Norway Games søndag
22.august Norway Games lørdag
21.august Norway Games fredag
20.august Norway Games torsdag
16.august KM Nesodden dag 3
15.august KM Nesodden dag 2
15.august Junior-NM Bodø
14.august Junior-NM Bodø
11.august Oppegård Open
9.august KM Nesodden dag 1
7.august VM veteraner Lahti
6.august VM veteraner Lahti
3.august VM veteraner Lahti
2.august VM veteraner Lahti
2.august Hovedmesterskapet Lillehammer
1.august Hovedmesterskapet Lillehammer
31.juli Hovedmesterskapet Lillehammer
25.-26.juli Stjärnspelen Arvika
14.juli Sommerstevne Bislett
11.-12.juli Räkanspelen Strömstad
9.juli Kastsstevne Helsingborg
4.-5.juli Norsk Spydgalla Lillestrøm
24.mai NM-stafetter
24.mai Bislettlekene
23.mai NM-stafetter
23.mai Bislettlekene
21.mai Marienlyst-Åpningsstevne
19.mai Bislett-Åpningsstevne
19.mai Lillestrøm-Kretsstevne
15.-16.mai Lillestrøm-Ida Marcussen Challenge
5.mai Nadderud-Utvidet Lagseriestevne
4.mai Ås-Kretsstevne
1.mai Oppegård Open
28.april Nadderud-Kretsstevne
26.april Tyrvingstafetten
18.april NM-Terrengløp

Resultater fra innesesongen 2008/09:

30.mars Fri09-Resultatliste Holmenhallen 30.mars
29.mars KM innendørs
15.mars Bamselekene stafetter
15.mars Bamselekene
14.mars Bamselekene stafetter
14.mars Bamselekene
8.mars Veteran-NM inne
7.mars Veteran-NM inne
7.mars Nasjonalt stevne Ekeberg
28.februar NM-innendørs Stange
21.februar Distriktskampen Karlstad
9.februar Kretssstevne Holmenhallen
1.februar UM innendørs Stange
1.februar UM innendørs Stange stafett
31.januar Skedsmolekene
31.januar UM innendørs Stange
30.januar UM innendørs Stange
25.januar Glavalekene Askim
24.-25.januar Götas Ungdomsspel Karlstad
18.januar Dialoglekene Drammenshallen
17.januar Minervastevnet Skedsmohallen
10.januar Januarstevne Ekeberg

2008


15.desember Fri08-Resultatliste Holmenhallen 15.12.2008
6.desember Julestevne Ekeberg
27.oktober Hopp uten tilløp/Tyrving

Resultater fra utesesongen 2008:


12.oktober Oppegård Open
11.oktober Kretsstevne Kast Nadderud
4.oktober Sogn Open
28.september Fri08-Resultatliste Kastmangekamp 28.september
25.september Avslutningsstevne Bislett
24.september Avslutningsstevne Bislett
23.september Kretsstevne Nadderud
22.september Avslutningsstevne Bislett
21.september Lagseriefinalen Nesodden
15.september Åpent KM Oslo
14.september Oppegård-lekene
13.-14.september Bergenslekene
13.september Høststevne Marienlyst
13.september NM-terrengløp langeløyper
9.september KM-senior
8.september Fri08-Resultatliste hoppstevne 8.september
7.september NCC-lekene søndag
6.september NCC-lekene lørdag
6.september NCC-lekene stafett
1.september kretsstevne løp Fri08-Resultatliste 1.september
31.august UM søndag
30.august UM lørdag
29.august UM fredag
26.august Kretsstevne Ski
25.august Kretsstevne sprint Nadderud
23.-24.august Furumolekene Modum
23.-24.august KM-Akershus 11-19 år
18.august Krets-/lagseriestevne Føyka
17.august Nordisk Juniorlandskamp Bergen
17.august Norway Games 6.økt
17.august Norway Games 5.økt
17.august Veteran-NM Tønsberg
16.august Norway Games 4.økt
16.august Norway Games 3.økt
16.august Veteran-NM Tønsberg
15.august Norway Games 2.økt
15.august Veteran-NM Tønsberg
14.august Norway Games 1.økt
12.august Treningsstevne Lillestrøm
11.august Treningsstevne Porsgrunn
8.-10-august Junior-NM Stavanger
26.-27.juli Stjärnspelen
26.-27.juli Norsk Spydgalla
20.juli Hovedmesterskapet Trondheim
18.juli Hovedmesterskapet Trondheim
14.juli Karusellstevne Osterøy
13.juli Öresundspelen
13.juli Räkanspelen
12.juli Öresundspelen
12.juli Räkanspelen
9.juli Spikkestad Open
9.juli Nasjonalt stevne Tønsberg
8.juli Jubileumsstevne Bislett
3.juli Treningsstevne Halden/Aremark
22.juni Veidekkelekene Lillehammer
14.-15.juni Romerikslekene Lillestrøm
14.juni Nasjonalt stevne Drammen
11.juni Nasjonalt stevne Bislett
8.juni Tyrvinglekene
8.juni Tyrvinglekene Stafetter
7.juni Tyrvinglekene
7.juni Tyrvinglekene Stafetter
7.juni Det Norske Fjellmaraton
6.juni Tyrvinglekene
6.juni Tyrvinglekene Stafetter
1.juni Askerlekene
31.mai Askerlekene
31.mai KM-stafetter
29.mai Kaststevne Nadderud
25.mai NM-stafetter
24.mai NM-stafetter
24.-25.mai Bislettlekene
23.mai Spikkestad Open
21.mai Kretsstevne sprint Føyka
16.mai Bislett Open
15.mai Intersport II Porsgunn
13.mai Kretsstevne Bjørkelangen
11.mai Sogn Open
10.mai Holmenkollstafetten
7.mai Utvidet Lagseriestevne Nadderud
5.mai Kretsstevne Ås
3.mai Jubileumsstevne Bjørkelangen
2.mai Sogn Open
29.april Kretsstevne løp
20.april Tyrvingstafetten
9.april Kretsstevne Nittedal
6.april NM-Halvmaraton
6.april KM terrengløp

_______________________________________________________________

Resultater fra stevner i innesesongen 2007/2008:

5.april KM innendørs
31.mars Klubbmesterskap hopp uten tilløp
8.-9.mars Bamselekene
2.mars Kretskamp Drammen
1.mars Jubileumsstevne Ekeberg
16.-17.februar Innendørs-NM Stangehallen
16.februar Distriktskamp Karlstad
11.februar Fri08-Resultatliste Holmenhallen 11.02.2008
2.-3.februar NM-veteraner inne lørdag NM-veteraner inne søndag
1.-3.februar UM innendørs
27.januar Glavalekene
27.januar KM Hedmark søndag
26.januar Skedsmolekene
19.januar Nasjonalt, Skedsmohallen
12.januar Nasjonalt, Ekeberghallen
6.januar Dialoglekene, Drammenshallen
10.desember: fri07-Resultatliste Holmenhallen 10.desember

_______________________________________________________________________________

Resultater fra stevner i utesesongen 2007:

8. mai Lagseriestevne, Nadderud

_______________________________________________________________________________

Resultater fra stevner i innesesongen 2006/2007:


17.-18. mars Bamselekene, Stangehallen
17. februar Skedsmolekene, Skedsmohallen
28. januar UM, Stangehallen - Resultater 28.1
28. januar UM, Stangehallen - Resultater 28.1 - stafetter
27. januar UM, Stangehallen - Resultater 27.1
26. januar UM, Stangehallen - Resultater 26.1
20. januar Nasjonalt stevne, Skedsmohallen

11. desember 2006Friidrett Resultatliste Holmenhallen 11.desemb
2. desember Julestevne, Ekeberghallen .

_______________________________________________________________________________

Resultater fra stevner i utesesongen 2006:

23. september Lagseriefinale-2006-individuelt
23. september Lagseriefinale-2006-stafetter
??. september Resultater Kastmangekamp 2006
10. september NCC-lekene, Nadderud
9. september NCC-lekene stafetter, Nadderud
9. september NCC-lekene, Nadderud
4. september Kretsstevne (løp), Føyka
25. august UM 3.dag, Byrkjelo
26. august UM 2.dag, Byrkjelo
25. august UM 1.dag, Byrkjelo
21. august Lagserie-/Kretsstevne, Føyka
20. august Norway Games-Søndag formiddag
20. august Norway Games-Søndag ettermiddag
19. august Norway Games-Lørdag formiddag
19. august Norway Games-Lørdag ettermiddag
18. august Norway Games-Fredag
17. august Norway Games-Torsdag
23. juli Resultat Junior NM stafetter
23. juli Resultat Junior NM sndag
22. juli Resultat Junior NM lørdag
21. juli Resultat Junior NM fredag
25. juni Resultat G-Sportlekene søndag
24. juni Resultat G-Sportlekene lørdag
23. juni Resultat G-Sportlekene fredag
22. juni Resultat G-Sportlekene torsdag
16-18. juni Resultat Tyrvinglekene-stafetter
16-18. juni Resultat Tyrvinglekene
11. juni Resultat Hoved-KM, AHF banen-søndag
10. juni Resultat Hoved-KM, AHF banen-lørdag
21. mai Resultat Askerlekene-søndag
20. mai Resultat Askerlekene-stafett-lørdag
20. mai Resultat Askerlekene-lørdag
10. mai Resultat kretsstevne løp. Føyka 10.mai

_______________________________________________________________________________

Resultater fra stevner i innesesongen 2005/2006:

27. mars Kretsstevne (klubbmesterskap), Holmenhallen
25. mars KM innendørs 2006, Skedsmohallen
19. mars Resultat Bamselekene-stafett-søndag
19. mars Resultat Bamselekene-søndag
18. mars Resultat Bamselekene-stafett-lørdag
18. mars Resultat Bamselekene-lørdag
4. mars Nasjonalt stevne, Ekeberghallen
18. februar Distriktskamp, Karlstad
13. februar Kretsstevne, Holmenhallen
12. februar Skedsmolekene 2006
12. februar UM Inne 2006 - Søndag
11. februar UM Inne 2006 - Lørdag
10. februar UM Inne 2006 - Fredag
21. januar Nasjonalt stevne Ekeberghallen
14. januar Drammenslekene 2006
7. januar Resultater Nasjonalt stevne Skedsmohallen

11. desember Resultater Interkretskamp Drammenshallen
5. desember Resultatliste Holmenhallen 5.desember 2005
3. desember Resultater Julestevne_2005_Ekeberg
-
-
_______________________________________________________________________________

Resultater fra stevner i utesesongen 2005:

16. oktober Resultatliste Føyka 16. oktober
25. september Resultat Lagseriefinale 2005
24. september Resultat Lagseriefinale-stafetter 2005
24. september Resultater Kastmangekamp 2005
12. september Resultater kretsstevne hopp Føyka 20050912
5. september Resultater Kretsstevne løp Føyka 5.september 2005
4. september Resultater UM2005 - Dag 3
3. september Resultater UM2005 - Dag 2
2. september Resultater UM2005 - Dag 1
28.august Resultater Norway Games søndag em
28.august Resultater Norway Games søndag fm
27.august Resultater Norway Games lørdag em
27.august Resultater Norway Games lørdag fm
26.august Resultater Norway Games fredag em
22.august Lagserie_Kretsstevne_Føyka_22.august_2005_4-kamp
22.august Lagserie_Kretsstevne_Føyka_22.august_2005(pdf)
5-7.august Resultater Jr NM Haugesund - komplett
26. juli Resultater G-sportlekene - søndag
25. juli Resultater G-sportlekene - lørdag
24. juli Resultater G-sportlekene - fredag
23. juli Resultater G-sportlekene - torsdag
19. juni Resultater Tyrvinglekene Dag 3 Stafetter
19. juni Resultater Tyrvinglekene Dag 3
18. juni Resultater Tyrvinglekene Dag 2 Stafetter
18. juni Resultater Tyrvinglekene Dag 2
17. juni Resultater Tyrvinglekene Dag 1
5. juni Resultater KM 2005 dag 2
4. juni Resultater KM 2005 dag 1
29. mai Resultat Askerlekene Dag 2
28. mai Resultat Askerlekene Dag 1
28. mai Resultat Askerlekene Dag 1 Stafetter
28. til 29. mai Resultat NM Stafetter
18. til 19. mai Resultat KM Mangekamp 11-14, Lambertseter
18. mai Resultat Kretsstevne løp Føyka 18.mai 2005
5. mai Resultat Nasjonalt Åpningsstevne Marinlyst
17. april Resultater Kappgangstevne Føyka 17.april 2005
17. april Resultater Tyrvingstafetten 2005

-_______________________________________________________________________________

Resultater fra stevner i innesesongen 2004/2005:

9. april Resultater KM Innendørs 2005
7. april Resultater kretsstevne hopp u/tilløp Holmenhallen
10. til 13. mars Resultater VeteranEM inne 2005 i Eskilstuna
11. mars Resultater Interkretskampen 2005 i Drammen
6. mars Resultat Bamselekene søndag stafett 2005
6. mars Resultat Bamselekene søndag 2005
5. mars Resultat Bamselekene lørdag stafett 2005
5. mars Resultat Bamselekene 2005 lørdag

20. februar Resultatliste - Distriktskampen Karlstad

30. januar Resultatliste UM Stangehallen 30.januar
29. januar Resultatliste UM Stangehallen 29.januar
28. januar Resultatliste UM Stangehallen 28.januar
29. januar Resultatliste Skedsmolekene 29.januar 2005
15. januar BULs nasjonale stevne på Ekeberg

4. desember Julestevne 2004 på Ekeberg

-
-
-
-
-
-_______________________________________________________________________________

Resultater fra stevner i utesesongen 2004:

10. mai
16. mai
18. mai Kretsstevne på Nadderud
20.mai Åpningsstevne på Marienlyst
26. mai Tinestafetten

5. og 6. juni Sørlekene lørdag & Sørlekene søndag
5. og 6. juni KM Bjørkelangen lørdag
7. juni            Etterapprobert stevne på Føyka
11. - 13. juni intro... Tyrvinglekene
18. - 20. juni Norway Games
24. - 27. juni G-SPORTlekene
25. - 27. juni Veteran NM

9. - 11. juli Framolekene/resultater Asker
24. - 25. juli mnm2004 (NM i mangekamp)
24. - 26. juli 2004vet-EM
30.juli - 1. august 2004JNM

13. - 15. august UM 2004 Dag1 & UM 2004 Dag2 & UM 2004 Dag3 & UM 2004 Dag 3 Stafetter
21. - 22. august &
                        &
28. - 29. august NM Stafetter 2004 Dag1 & NM Stafetter 2004 Dag2

4. - 5. september Regionale Ungdomsleker Nadderud
4. - 5. september UM Mangekamp 04 Jenter & UM Mangekamp 04 Gutter
6. september       Kretsstevne løp Føyka 6. sep
13. september     Kretsstevne hopp Føyka
18. september     Lagseriefinalen i Ski
26. september     Kastmangekamp Føyka